مجله راویک

هزینه سفارش تولید محتوا در راویک

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آنچه باید در خصوص هزینه تولید محتوا در راویک بدانید

در بازار رقابتی امروز بیش از هر زمانی مهم است تا بیزینس ها به شفاف سازی هزینه ها و خدمات خود بپردازند. مجموعه راویک نیز خود را از این قاعده مستثنی نمیداند و همواره در تلاش است تا مطمئن شود مشتریان خود دقیقا همان خدماتی را که میخواهند و در قبال همان هزینه ای که انتظار دارند دریافت خواهند کرد. به همین منظور سعی می کند در اولین جلسه مشاوره وقت کافی را صرف توضیح خدمات قابل ارائه خود و بهای آنها به مخاطب نماید. در ادامه برای بسیاری از سفارش ها دوران ضمانت در نظر گرفته می شود که در این بازه مشتری می تواند بدون هیچ دلیلی از ادامه همکاری انصراف داده و وجهی بابت خدمات ارائه شده نپردازد. 

ما در راویک به توانایی خود اطمینان داریم و حاضریم با حسن نیت این را به شما نشان دهیم. تنها پیش از ارائه خدمات سعی خواهیم کرد مطمئن شویم شما همان چیزی را به دست خواهید آورید که تمایل دارید و با همان قیمت که انتظار دارید.

سفارش شما به راویک چه سفارش کپی رایتینگ باشد، چه تولید محتوا اینستاگرام یا مدیریت و تولید محتوای وب سایت و یا حتی اگر پروژه هایی مانند عکس برداری های خاص یا ساخت محتوای ویدیویی باز هم تفاوتی ندارد ما در اولین قدم سعی خواهیم کرد توانایی های خود را به شما نشان دهیم.

آیا هزینه سفارش تولید محتوا در راویک ارزان است و یا ما تولید محتوا ارزان می کنیم ؟

به طور کلی ارزان بودن صفت بارز محتوای تولیدی در راویک نیست. دنیای وب فارسی پر شده از محتوای ارزان قیمت که با کمترین هزینه ها تولید می شوند و به هیچ مصرفی هم نمی رسند. ما در راویک اولویتمان بر روی تولید محتوای تاثیرگذار است. ما زمان کافی را صرف شناخت موضوع، تحقیق و ایده پردازی می کنیم و سپس با استفاده از مدیا به عنوان ابزار ایده ها و مفاهیم را با شکلی درخور ارائه عرضه می کنیم. بنابراین اگر صرفا دنبال تولید محتوا ( چه محتوا متنی، محتوای چند رسانه ای و یا رپورتاژ ) با ارزان ترین قیمت هستید و کیفیت این محتوا برای شما اهمیتی ندارد احتمالا راویک گزینه مناسب شما نخواهد بود.