مجله راویک

چرا باید هر ماه عکس پروفایل اینستاگرامتان را تغییر دهید ؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

درست فهمیدید! در این مطلب قصد داریم به شما پیشنهاد کنیم تا ماهی یک بار عکس پروفایل اینستاگرام خود را تغییر دهید. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا باید این کار عجیب را انجام دهم و یا اینکه اصلا چطور میتوانم دست به تغییر ماهانه عکس پروفایل اینستاگرام کسب و کار خود بزنم در حالی که یک لوگوی ثابت دارم؟ در این مطلب کوتاه قصد داریم تا به این سوالات پاسخ دهیم.

شاید برایتان عجیب باشد ولی تغییر ماهانه عکس پروفایل اینستاگرام باعث می شود تا شما از دید اینستاگرام کابر فعال تری محسوب شوید. و این یعنی پست ها و تصاویر شما جایگاه بهتری در جستجوهای اینستاگرام خواهند داشت و احتمال دیده شدن، جذب وخاطب و بالاتر رفتن شمارگان فالوئرهای شما افزوده خواهد شد.

همچنین شما با فعال تر بودن می توانید شانس گرفتن تیک آبی اینستاگرام را نیز برای پروفایل خود افزایش دهید.

یک سوال اساسی اما در خصوص تغییر دوره ای تصویر پروفایل اینستاگرام برای کسب و کارها وجود دارد. برندها یک لوگو دارند و معمولا هم مخاطب آنها به واسطه لوگو است که پروفایل آنها را شناسایی و دنبال می کند. پس چاره کار چیست؟

خب برای این مشکل پیشنهاد ما تغییرات جزئی و مناسبتی برای تصویر پروفایل اینستاگرام شماست. شما با کمی خلاقیت می توانید تغییراتی را به مناسبتهای مختلف در لوگوی خود استفاده کنید که هم به اینستاگرام و هم به مخاطبین شما پویا بودن شما را نشان خواهد داد.

اگر کمی به ذهنتان رجوع کنید حتما نمونه این موارد را به یاد خواهید آورد. تصویر سبزه شب عید به مناسبت نوروز در کنار لوگوی فلان شرکت یا چند دانه برف بر روی لوگوی یک رستوران در زمستان. پس خلاق باشید و همین امروز دست به کار شوید!

همچنین به یاد داشته باشید ما در گروه تولید محتوا راویک همواره آمادگی انجام اموری از این دست و مدیریت اینستاگرام شما را داریم.