هویت‌سازی برند

هویت‌سازی برند

امروزه تنها داشتن یک فضای مجازی چه در قالب شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و چه داشتن وبسایت در وب برای جذب مخاطب به فعالیت یا کسب و کار شما کافی نیست بلکه مخاطبین شما باید بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند و شخصیت شما را درک کنند. در عین حال ایجاد این ارتباط بین مخاطب و شما با داشتن صرفا یک لوگوی زیبا و یا استفاده از تصاویر گرافیکی آنچنانی نیز میسر نخواهد بود. برای رسیدن به یک ارتباط موثر شما نیاز دارید تا به کسب و کار خود هویت و شخصیت واقعی ببخشید. این هویت‌سازی اما اصولی شناخته شده و مشخص دارد که با علم به آنها میتوان هویتی مناسب با جامعه هدف را برای هر سازمانی تولید نمود. 

مباحثی که در ایجاد هویت سازمانی یا برند خود باید به آنها توجه کنید هویت استراتژیک، هویت مفهومی، هویت بصری، هویت کلامی و حتی در بعضی موارد هویت صوتی است. همچنین بسیار مهم است که تمامی این موارد از یک شاکله فکری واحد پیروی کنند.

ما اینجا در راویک همراه و کنار شما خواهیم بود تا برای برند شما هویت درخور و مناسبی ایجاد کنیم تا مخاطبین و مشتریان شما همواره شما را در جایی که باید به یاد بیاورند. همچنین ما به شما اطمینان خاطر میدهیم که در انجام تمامی خدمات دیگری که به شما ارائه میدهیم نیز امانت دار اعتبار و شئونات هویت برند شما خواهیم بود.

تاریخ

03 بهمن 1393

مجموعه

مجله, تولید محتوا, شبکه‌های اجتماعی, اینستاگرام, برندینگ, هویت‌سازی برند